lupa

AKTUALITY Z NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Účinný biocídny výrobok - ECA voda, ekologicky nezávadný roztok OXYCHLORINE (obsahuje kyselinu chlórnu - HClO, ktorá je prirodzenou súčasťou imunitného systému organizmov).

Vyrábajte si sami za pár halierov alebo nakupujte v kanistroch za pár korún! - Najlacnejší variant pre vás!

Radi vám pomôžeme spočítať, čo je pre vás výhodnejšie - kontaktujte nás!

Či vyrábať priamo v mieste spotreby z vody obyčajnej soli za použitia elektriny, alebo či je výhodnejšie od nás nakupovať roztok v kanistroch. Roztok je účinný a ekologický nezávadný.

Roztok OXYCHLORINE možno jednoducho používať na dezinfekciu zdrojovej vody (zo studne), alebo procesných vôd (preplach potrubia a pod.) a plôch alebo aj povrchov výrobných zariadení. Je účinný aj proti vzniku tvorbe biofilmov.

Náš roztok neutrálneho anolytu OXYCHLORINE, všeobecne označovaný ako ECA voda (elektrochemicky aktivovaná voda) je veľmi účinný dezinfekčný prípravok, ktorý sa v poslednej dobe stále výraznejšie presadzuje v chove dobytka, ale aj v potravinárskych prevádzkach a pri výrobe nápojov mliečnych výrobkov. Farmári, ktorí prichádzajú so svojimi výrobkami na farmárske trhy tak môžu získať nástroj, ktorý im dá istotu výroby zdravých hygienicky nezávadných potravín.

OXYCHLORINE, s.r.o. 2015. All Rights Reservedweb: fg Ateliér