lupa

DEZINFEKCIA, STERILIZÁCIA A ČISTENIE VODY

Manuálne jednotky EL

Jednotky sa vyznačujú jednoduchou a bezpečnou manipuláciou a jednoduchými operáciami, samočistiace, sila anolyt roztoku (koncentrácia chlóru) sa dá prispôsobiť, ľahké ovládanie cez spínač on / off s indikátorom napájania.

TypKapacita (l/h)Katalóg PDF
EL-400 40 l/h pdficon
EL-900 90 l/h pdficon
EL-1200 120 l/h pdficon
EL-2000 200 l/h pdficon
EL-3000 300 l/h pdficon
EL-6000 600 l/h pdficon
EL-10000 1000 l/h pdficon
EL-12000 1200 l/h pdficon

el envirolyte

Automatické jednotky ELA

Jednotky sa vyznačujú jednoduchou a bezpečnou manipuláciou a jednoduchými operáciami, samočistiace, sila anolyt roztoku (koncentrácia chlóru) sa dá prispôsobiť, ľahké ovládanie cez spínač on / off s indikátorom napájania.

TypKapacita (l/h)Katalóg PDF
ELA-400 40 l/h pdficon
ELA-900 90 l/h pdficon
ELA-1200 120 l/h pdficon
ELA-2000 200 l/h pdficon
EL-3000 300 l/h pdficon
EL-6000 600 l/h pdficon
EL-10000 1000 l/h pdficon
EL-12000 1200 l/h pdficon
EL-18000 1800 l/h pdficon
EL-20000 2000 l/h pdficon
EL-30000 3000 l/h pdficon
EL-40000 4000 l/h pdficon

ELA

ANW generátor anolytu

anwEnvirolyte EL -.... ANW alebo ELA -..... ANW jednotky sú určené pre výrobu anolytu s použitím menšieho množstva soli a energie. Okolo 1,5 g NaCl a asi 4 W energie sa spotrebuje pre generovanie 1 litra anolytu s ~ 500 ppm FAC,čo je 5 a 2,5 krát menej ako u štandardných strojov EL alebo ELA.

Zníženie soli a spotreby energie je rozhodujúce pre také aplikácie, ako je čistenie komunálnych vody, v zdravotníctve, priemyselné aplikácie, kde je požadovaná vysoká úroveň sanitácie so žiadnym alebo veľmi nízkym zvyškom soli, tiež aplikácie, kde je riziko korózie a preto obsah chloridov v upravenej vode, musí byť znížené na minimum (napr. chladiace veže a chladiacej vody).

HD generátor anolytu

Úlohou tohto prevedenia je rozšíriť škálu aktívneho chlóru v anolytovom dezinfekčnom prostriedku a produkcia dezinfekčného prostriedku s nastaviteľnou aktívnou koncentráciu chlóru v rozmedzí 1000 - 8000 ppm s jednoduchou metódou pomocou membránového elektrolyzéra, bez použitia externého obehového obvodu a Peltierovych článkov.

Envirolyte EL -.... HD alebo ELA -..... HD anolyt jednotky sú tiež navrhnuté tak, aby  vyrábali anolyt použitím menšieho množstva soli a energie. Okolo 3,0 g NaCl a 5,5 ~ W energie, je potrebné pre vytvorenie 1 g FAC, čo je 5 a 3 krát menej ako u štandardných strojov EL alebo ELA.

CG generátor katolytu

cg jednotkaEnvirolyte CG sú určené pre výrobu katolytu na mieste kde je požiadavka na obsah NaCl s koncentráciou NaOH v rozmedzí od 1 g / l až 16 g / l a Ph ~ 11,5-13,5 to, čo z neho robí ideálne riešenie pre umývacie operácie, bio - stimulačné postupy, zrážanie ťažkých kovov a organickej hmoty v priebehu čistenia vody alebo extrakcie silíc.

Výroba katolytu ako lacná, efektívna a ekologicky prijateľná alternatíva k súčasnosti používaným chemickým čistiacim prostriedkom má veľa rôznych aplikácií a to najmä v CIP, potravinárstve, záhradníctve, skleníkoch a v prevádzkach v oblasti pohostinstva. Výhodou je, že eliminuje všetky riziká spojené s dopravou, manipuláciu a skladovaním nebezpečných chemikálií.

Sea Water - generátor anolytu

sea waterEnvirolyte Sea Water je určený predovšetkým pre zákazníkov, ktorí potrebujú dezinfekciu a čistenie vody v odvetví akvakultúry.

Jednotky boli navrhnuté tak, aby generovali ANK - neutrálny anolyt a katolyt, v prípade potreby, z morskej vody sa slanosťou v rozmedzí 5-7 PSU ( brakickej vody ) na 33-35 PSU ( morská voda ), s aktívnou koncentráciou chlóru v rozmedzí od 500 pm - 1000 ppm.

Plná automatizácia a jednoduché prevádzkové postupy dávajú ďalšie výhody k rýchlemu poskytovaniu bezpečnej a rýchlo pôsobiacemu dezinfekčnému prostriedku -ANK -neutrálnym anolytem. Sila ANK-neutrálneho anolytu, ​​pokiaľ ide o aktívnu koncentrácia chlóru je nastavený pri výrobe, ale je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka. Riadiaci systém Envirolyte Sea Water jednotky je jednoduchý a ľahko ovládateľný. Tá môže byť upravená tak, aby vyhovovala rôznym aplikáciám a podmienkam. Prietokové a tlakové regulátory sú inštalované v hydraulickej časti zastaviť jednotku Envirolyte, ak je prerušenie dodávky vody, a to začať hneď, ako sa prietok vody obnoví. Variabilné čerpadlo solného roztoku zabezpečí požadované dávkovanie v danom okamihu. Kryty sú vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Rôzne typy môžu byť vyhotovované v závislosti na požiadavke zákazníka. Rúrky a konektory sú z EPDM / PVDF plastu a sú vysoko odolné proti agresívnym riešeniam. Všetky vstupné a výstupné konektory sú umiestnené na bokoch krabíc umožniť im na stenu. Zapnutie / vypnutie - jednoduchý vypínač s kontrolkou napájania umožňuje spúšťanie a zastavovanie Envirolyte Sea Water ručne. Úroveň spínača alebo ORP meter umožňujú spustiť a automaticky zastaviť jednotku. Reset tlačidlo umožňuje spustenie jednotky bez ohľadu na polohu na úroveň prepínačov. Alarm je vstavaný v jednotke, ale môžu byť usporiadaný v akomkoľvek vzdialenej oblasti prostredníctvom externého pripojenia. Ovládanie PC / Internet je pre všetky Sea Water jednotky Envirolyte, ktoré umožňuje sledovanie prevádzky jednotky, diagnostikovať a odstrániť prípadné potenciálny problém z velína v ľubovoľnom mieste.

 

Prenosné zariadenie Envirolyte

prenosna jednotkaPrenosná jednotka je určená na to, aby Envirolyte díleri prezentovali technológiu ECA a produkciu anolytu a katolytu alebo neutrálneho anolytu - pre zákazníkov v kanceláriach / v provizórnych priestooch / na veľtrhoch / výstavách, alebo na inom mieste.

Envirolyte - prenosná jednotka sa veľmi ľahko ovláda. Vyžaduje si len napájacie napätie (220 alebo 110 V AC) a niekoľko litrov pripraveného roztoku soľanky na začatie prezentácie.

Prenosné jednotky sú vstavané do plastových kufríkov s dvojitou stenou, aby boli pohodlné pre obchodné cesty a manipulácia s jednotkami bola ľahká.

OXYCHLORINE, s.r.o. 2015. All Rights Reservedweb: fg Ateliér