lupa

DEZINFEKCIA, STERILIZÁCIA A ČISTENIE VODY

PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

Spoločnosť OXYCHLORINE, s.r.o. sa zameriava na výskum, vývoj, výrobu a predaj ekologických dezinfekčných a čistiacich produktov na báze nanotechnológií, založenom na vlastných receptúrach a know-how v súlade s európskymi a svetovými štandardmi.

Strategickým zámerom spoločnosti OXYCHLORINE, s.r.o. je promptne reagovať na akékoľvek nové požiadavky trhu a uspokojiť dopyt veľkovýrobcov dezinfekčných a čistiacich prostriedkov a priamych odberateľov vlastnými novými jedinečnými vysoko účinnými a ekologicky nezávadnými produktami, ktoré neobsahujú, v súčasnosti stále vo veľkej miere používané, nebezpečné a toxické látky škodlivé pre človeka a prírodu, ale namiesto toho obsahujú biodegradovateľné látky v kombinácii s nanotechnológiami.

Na základe vynikajúcich protibakteriálnych, dezinfekčných, čistiacich vlastností a vysokej a takmer okamžitej účinnosti produktov spoločnosti OXYCHLORINE, s.r.o. ktoré je možné aplikovať vo všetkých oblastiach života, má táto spoločnosť predpoklad stať sa globálne úspešným výrobcom vysoko účinných produktov (Oxychlorine a Maxiredox) určených veľkovýrobcom priemyselných a retailových výrobkov pôsobiacich nie len na domácom, ale aj na európskom a svetovom trhu.

 

STRÁNKA JE V REKONŠTRUKCII

PROSÍME PRE VIAC INFORMÁCIÍ NAVŠTÍVTE HLAVNÚ STRÁNKU:
www.oxychlorine.tech

 

OXYCHLORINE, s.r.o. 2015. All Rights Reservedweb: fg Ateliér