lupa

DEZINFEKCIA, STERILIZÁCIA A ČISTENIE VODY

oxychlorine flasa

Jedinečný a ekologicky nezávadný NANO produkt na dezinfekciu s MEGA účinkami

Oxychlorine je jedinečný, ekologický a nezávadný rýchlo pôsobiaci produkt na odstránenie a zničenie nebezpečných patogénnych baktérií, vírusov, kvasiniek, plesní a spór už v rámci niekoľkých sekúnd. Znižuje množstvo chlóru a chemikálií pri čistení, dezinfekcii a sterilizácii vody, vzduchu, rastlinstva a celkového životného prostredia. Je stabilný, bezpečný, nesenzibilizujúci, nedráždivý a šetrný k životnému prostrediu – nie je toxický, po expozícii sa mení na obyčajnú vodu a nevyžaduje ďalšie náklady na odstránenie druhotných odpadov, obsahuje kyselinu chlórnu (HClO), zlúčeninu podobnú tej, ktorú prirodzene produkuje imunitný systém vyšších živočíšnych organizmov vrátane človeka. Má vynikajúcu sporocídnu a biocídnu účinnosť pri porovnaní so súčasne používanými chemikáliami.

Protibakteriálne a čistiace vlastnosti produktu Oxychlorine umožňujú aplikáciu vo všetkých oblastiach života spoločnosti.

Oxychlorine prešiel širokou radou nezávislých testov a prevádzkových skúšok vrátane nemocníc, verejných priestorov, pivovarov, skladov ovocia a zeleniny, vodovodných systémov a poľnohospodárskeho prostredia, bazénov, atď.

Závery svedčia o tom, že Oxychlorine s vysokým dezinfekčným účinkom je predurčený k tomu, aby sa stal preferovaným prostriedkom pre mnohé postupy sterilizácie, dezinfekcie a čistenia.

Oxychlorine je ekologicky prijateľný, úplne bezpečný, netoxický a nedráždivý roztok a ako taký je vítanou náhradou všade tam, kde tradičné chemikálie zlyhávajú.

Typy produktu:

  • Oxychlorine Pro Enviroment – dezinfekčný ekologicky nezávadný prostriedok na všeobecné použitie mimo priamej aplikácie na živých organizmoch a poľnohospodárskych plodinách.
  • Vhodný predovšetkým na priemyselné a domáce použitie a dezinfekciu vody. Je primeranou ekologicky nezávadnou náhradou všade tam, kde sa používajú tradičné chemikálie, ale hlavne tam kde tradičné chemikálie zlyhávajú…
  • Oxychlorine Pro Veterinary – dezinfekčný ekologicky nezávadný prostriedok pre veterinárnu prax – ide o využívanie priamej aplikácie na zvieratách vo veterinárnej praxi…
  • Oxychlorine Pro Agro – dezinfekčný ekologicky nezávadný prostriedok pre ostatnú živočíšnu výrobu a poľnohospodárstvo. Hlavné použitie v chove hospodárskych zvierat, v prevencii a v liečbe rýb a vodných živočíchov a ochrane rastlinstva…
  • Oxychlorine Pro Human Life – dezinfekčný ekologicky nezávadný prostriedok pre aplikáciu a užitie človekom. Vhodný pre zdravotnícke zariadenia, napríklad pre dezinfekciu priestorov, vody, alebo je vhodný aj pri ošetrovaní hnisavých rán, spôsobených baktériami, vírusmi, kvasinkami, plesňami a spormi…
OXYCHLORINE, s.r.o. 2015. All Rights Reservedweb: fg Ateliér